Hinnasula: Sony Alpha 7 seeria kaamerad on saadaval tavapärasest odavama hinna ning lisasoodustustega

Kui soovid hobifotograafiast professionaalsemale tasemele liikuda, siis Alpha 7 seeria kaamerad on sellel teekonnal õigeks kaaslaseks. Just praegu ongi parim aeg osta uus kaamera – Sony pakub võimalust kombineerida mitu soodustust ning lisaks heale hinnale 7. seeria M3 ja M4 mudelite ostusummalt ka raha tagasi küsida.

Sony a7M3

Alpha 7 seeria M3 mudel kasutab Sony 24,2 Mpx 35 mm Exmor R CMOS täiskaadersensorit, mis on tagantvalgustusega. Kombineerituna Bionz X protsessoriga kindlustab see oluliselt kiirema töötlusprotsessi ning annab jäädvustustele ainult täiskaaderkaameratele omase kvaliteedi.

Kõrge ISO vahemik võimaldab vähendada piltidel müra ning suur dünaamiline vahemik loob parema loomuliku ülemineku erineva heledusega piirkondade vahel. Suureks plussiks on naturaalsete värvitoonide kuvamine, järeltöötlust selleks tegema ei pea.

Sony a7M3 kaamera suudab kaadris olevaid liikuvaid objekte paremini jälgida ning pidevalt fookust hoida. Kiire autofookus sisaldab endas 693 faasi- ning 425 kontrastituvastuspunkti. Lisaks võimaldab see teha kuni 10 kaadrit sekundis sarivõtteid koos autofookusega.

Kaameraga saab filmida 4K resolutsioonis ning teha seda koos HDR-i ehk ülisuure dünaamilise ulatusega.

Sony a7M4

7. seeria M4 mudel tuleb veelgi kõrgema, 33 Mpx 35 mm Exmor R CMOS täiskaadersensoriga ning täiustatud Bionz XR pildiprotsessoriga. Tänu sellele on piltide värvigradiendid veelgi sujuvamad ning erinevate tekstuuride jäädvustamine täpsem ja loomulikum.

Sarnaselt M3 mudelile hiilgab ka see kaamera kõrge ISO-tundlikkusega (kuni ISO 204800 seisvate kaadrite puhul), 4K video salvestamise võimekusega ning reaalajas toimiva autofookusega, mis tuvastab liikuvaid objekte.

Sony a7M4 võimaldab samuti edastada 4K resolutsioonis 15 kaadrit sekundis või 1080p resolutsiooniga otseülekandes videopilti 60 kaadrit sekundis. Värinavaba videopildi aitab säilitada 5-teljeline keresisene stabilisaator.

Selleks, et kaamerate kõiki neid omadusi ise katsetada ning tulemusi nautida, suundu Sony Centeri esindussalongi või Miterassa e-poodi. Sealt leiad mõlemad mudelid nii kerena kui ka objektiivikomplektina. Kõigilt kombinatsioonidelt annab Sony praegu 100 eurot hinnast alla, kuid lisaks sellele saad kasutada ka raha tagasi kampaania soodustusi. Näiteks Sony a7M3 kere puhul on võimalik tagasi saada veel 300 eurot. Kuidas see protsess käib ning täpseid summasid saad vaadata varasemast blogipostitusest.

Muidugi ei tasu ka unustada, et mõlemale kaamerale rakendub Sony aastane lisagarantii. Seda juhul, kui soetad selle enne 31. jaanuari 2025 aastal. Täpsemat infot leiad garantii registreerimislehelt.