Milline Xperia nutitelefon on sinu jaoks see õige?

Sony on nutitelefonide maailmas juba päris pikalt tegutsenud ning pidevalt oma mudelivalikut uuendanud. Aastatega on Xperia seerial välja kujunenud omad tugevused ning äratuntavad disainiomadused. Sony uusimad mudelid pakuvad midagi igale maitsele – milline aga neist sobib just sulle?

Uuele tulijale

Kui otsid oma esimesest telefoni või soodsamat mudelit, mis kõigega hästi hakkama saab, siis on Sonyl pakkuda sulle Xperia 10 VI mudel. Äsja värskenduskuuri läbinud 6. seeria mudel on Sony telefonidele omaselt äratuntavalt pikliku disainiga, mis hõlbustab selle käes hoidmist.

Sisu mahub aga seejuures 6,1-tollisele ekraanile piisavalt, lisaks pakub mõnusat kasutuskogemust ka OLED-tehnoloogia koos erksate ning täpsete värvitoonidega.

Sony Xperia 10 VI

Suurimaks trumbiks on selle mudeli puhul aga pikk aku kestus. Ühe laadimisega saab 5000 mAh mahutavusega akust kätte keskmiselt kaks päeva kasutust, nii et kui peaksid laadija maha unustama, ei pea üleliia muretsema.

Sony taustale omaselt on suuremat rõhku pööratud ka helikvaliteedile ja pildistamisele. Kuhugi pole kadunud eraldi pesa kaabliga kõrvaklappide ühendamiseks ning stereokõlarid, mille heli on uuel mudelil veelgi valjem ja täpsem.

Kaameraid on telefonil kaks ja need tagavad alati tasemel kvaliteedi tänu kiiresti reageerivale automaatrežiimile.

Teadlikule kasutajale

Kes algtasemega ei rahuldu ja omale veelgi paremat kvaliteeti ja laiemat valikut lisaomadusi otsib, neile pakub Sony lahendust Xperia 5 V mudeli näol. Samuti 6,1-tollise diagonaaliga OLED- tehnoloogial põhinevale ekraanile on lisatud ka 120 hertsine värskendussagedus, mis kasutuskogemuse sujuvamaks muudab.

Sony Xperia 5 V

Lisaks paljudest konkurentidest kergemale kaalule (183 grammi) on sellel mudelil metallraam ja klaasist tagumine paneel. Sarnaselt teistele Xperia seeria telefonidele on ka siin eraldi kõrvaklapi pesa, stereoheli pakkuvad kõlarid ning sõrmejäljelugeja, mis otse toitenupu sisse ehitatud.

Mugavaks pildistamiseks pakub 5 V mudel aga eraldi kaheastmelist päästikunuppu, mille tavapäraselt kaameratelt leiab. Selle abil saab kõigepealt fookuse fikseerida ning seejärel pildi lõplikult salvestada. Kaameraid on sellel mudelil samuti kaks, kuid lisaks Zeissi optikale on siin ka rohkem megapiksleid.

Tõelisele proffile

Kui otsid telefoni, mis ei jäta midagi juhuse hooleks ning pakub tippklassi omadusi igas vallas, on parim valik Sony Xperia 1 VI. Samuti metallraami ja klaasist tagapaneeliga mudelil on teistega võrreldes suurem ekraan ning kõrgem resolutsioon. 6,5-tollise diagonaaliga OLED ekraanil on sarnaselt 5 V mudeliga 120 hertsine värskendussagedus.

Võrreldes varasemaga on ekraani maksimaalset heledustaset tõstetud ning lisatud Sony teleritelt tuttav BRAVIA tehnoloogia. See tagab väga hea pildikvaliteedi ning erakordselt erksa ja suure kontrastsusega vaatamisekogemuse.

Sony Xperia 10 VI

Tipptasemel heliomadustele ja võimsale protsessorile lisaks on selle mudeli suurimaks trumbiks kaamerate komplekt. Sony on võtnud kõik oma tavakaameratelt tuttavad tehnoloogiad ja teadmised ning need Xperia seeria tippmudelisse pakkinud.

Exmor T pildisensor toodab ülikvaliteetseid fotosid, mis sarnanevad parimatele kaameratele. Makroobjektiiviga saad teha detailseid pilte uskumatult lähedalt ning tehisintellekti abil tagatakse, et iga võte oleks võimalikult terav.

Ükskõik millist telefoni siit valikust enda jaoks õigeks pead, kõik nad leiad Sony Centerite kauplustest. Kui kohapeale oma silmaga uurima minna pole mahti, saab valikuga tutvuda ja oma ostu teha Miterassa e-poes.