Sony Inzone M9 monitor aitab mängukogemuse uuele tasemele viia

Mängud on aja jooksul muutunud aina mahukamaks ning nõuded riistavarale tõusnud. Samamoodi peab ka pilt ajaga kaasas käima ning just seepärast on Sony välja arendatud spetsiaalselt mänguritele mõeldud Inzone seeria monitorid.

Kiire ja selge pilt

Kuigi monitoride suurused varieeruvad, on Sony valinud kuldse kesktee ning teinud Inzone M9 monitori ekraani 27-tollise. See pakub head kompromissi paigutuse ja suuruse osas – asukoha valik ei nõua liialt palju peamurdmist.

Nagu mängurimonitorile kohane, on rõhku pööratud väga heale pildikvaliteedile ning kiirusele. Inzone M9 ekraan on 3840×2160-pikslise resolutsiooniga ning põhineb LCD-tehnoloogial. Tänu matile pinnale ei tekita ka peegeldused muret.

Sony on ekraani puhul kasutusele võtnud tehnoloogia Full Array Local Dimming, mis suunab valguse fookust nõudvale ekraaniosale ja tõstab selle esile. Sedaviisi on ka varjudes hiilivat vaenlast kergem tabada.

4K resolutsioonis pilt on terav ja detailid selged. Ekraan katab 95 protsendi ulatuses DCI-P3 standardile vastava värvispektri, tänu millele on värvitoonid erksad ning kogu pilt mõjub realistlikult.

Kuna arvutimängude puhul on väga olulised parameetrid värskendussagedus ning reageerimisaeg, on Sony M9 monitori juures ka selle peale mõelnud. Pildi teeb sujuvaks 144-hertsine värskendussagedus ning tänu 1 ms reageerimisajale suudad alati vaenlase või konkurendiga sammu pidada.

Kaunis disain praktiliste lisadega

Monitori disainis on suurt rõhku pööratud universaalsusele ning võimalusele see enda soovide kohaselt paika sättida. Unikaalse toejalaga saad seadistada monitori kõrgust ning kaldenurka. Meeleolu aitab luua LED-valgusriba kuvari tagumisel küljel, mida saad vastavalt tujule muuta.

Sony on mõelnud ka kõigi PlayStation 5 omanike peale ning lisanud konsooli funktsioone, mis aitavad mängukogemusest võtta maksimumi. Näiteks oskab kuvar valida automaatselt parima pildiseadistuse vastavalt mängu tüübile ning teha pildi muutuva kaardisageduse abil veelgi sujuvamaks.

Monitori tagumiselt küljelt leiab piisavalt ühendusi erinevat tüüpi seadmete jaoks. Kokku on seal kolm tava-USB-pesa, üks USB-C-pesa, üks DisplayPort ning kaks HDMI-pesa. Muidugi on võimalik kuvari külge eraldi ühendada ka kaabliga kõrvaklapid.

Sony Inzone M9 saad osta Sony Centeri poodidest kohapealt või e-poest. Aasta alguse sooduskampaania raames on monitor hetkel saadaval väga hea hinnaga.