Sony Playstation 5 mängukonsooli saab nüüd e-poest ja Sony Centerist kohapealt osta

Suure nõudluse ja tarneraskuste tõttu oli Sony uusimat mängukonsooli Playstation 5 jaekauplustest pikka aega raske leida, huvilised pidid panema end lausa järjekorda, mille alusel said uue konsooli ostuõiguse.

Viimaks ometi on olukord leevenenud: Sony on suutnud tootmismahud taastada ning Playstation 5 konsoole saab soetada ilma järjekorrata nii Sony Centeri poodidest kohapealt kui ka e-poest.

Kohe ostmiseks on letil olemas nii digitaalne versioon kui ka plaadilugejaga variant, mis tulevad koos mänguga “God of War Ragnarök”. Ilma mänguta mudeleid on hetkel võimalik eeltellida. Kusjuures, võrreldes paljude teiste müüjatega on hinnad Sony Centeris ühed parimad turul.

Uue põlvkonna mängukonsool pakub enneolematult võimsa mängukogemuse – seda tänu ülikiirele SSD-kettale, kiirtejälitustehnoloogiale ning 4K resolutsioonile. Uus pult annab veelgi täpsemat tagasisidet ning värinat, ja kasutuskogemus on täiesti uutmoodi tänu puuteplaadile, millega sisu ja mänge juhtida.

Playstation 5-ga saab muretult mängida ka vanemaid, PS4 konsooli mänge ning digitaalse konsooliga on võimalik vanemaid mänge PS5 versiooni peale uuendada. Playstation VR virtuaalreaalsuse komplekti kasutades on aga võimalik kogeda hoopis midagi uut, kui ise mängu keskele sukeldud.

Valiku Playstation 5 konsoole leiad Miterassa e-poest, sealtsamast saab ka vaadata, kuidas on lood kättesaadavusega tavakauplustes.