Sony Pulse 3D kõrvaklapid on parim valik Playstation 5 konsooliomanikule

Spetsiaalselt Sony mängukonsooli jaoks loodud Pulse 3D kõrvaklapid muudavad iga mängukogemuse paremaks tänu mürasummutusele ja kasutuse lihtsamaks tänu juhtmevabale ühendusele.

Pulse 3D klappide pakutava ülima helielamuse taga on 3D Audio tehnoloogia, mis muudab heli ruumiliseks ning tekitab mulje, justkui oleksid mängu keskmes. Kõrvaklappidel on kaks mürasummutavat mikrofoni, mis hoolitsevad selle eest, et välised helid ei segaks, kui oled parajasti missiooni kõige raskema osa juures. Samuti saad nende abil mängu ajal teistega suhelda.

Klapid on disainitud nii, et need ei tekita väsimust ka pikalt peas kandes. Valikus on valge ja must toon, seega saad oma eelistuste järgi sobivama valida.

Vasaku klapi küljest leiad juhtnupud nii heli valjuduse muutmiseks kui ka mikrofoni sisse ja välja lülitamiseks. Heli seadistamiseks on klappidel ka ekvalaiser, millele pääsed mugavalt ligi otse Playstation 5 menüüst. Sisseehitatud aku annab kuni 12 tundi kasutusaega, enne kui seda on vaja uuesti laadida.

Playstation 5 konsooliga ühendamiseks on komplektis juhtmevaba adapter, kusjuures soovi korral saad kõrvaklappe kasutada ka Playstation 4 konsooliga ning Windowsi ja Maci arvutitega. Boonusena saad klappe soovi korral kasutada ka kaabliga.

Sony Pulse 3D kõrvaklapid on saadaval nii Sony Centeri poodides kui ka Miterassa e-poes. Kui tahad klappe tavahinnast soodsamalt, siis tegutse kohe, sest hetkel on Pulse 3D kõrvaklappide hind 20 protsenti madalam.