Sony tõi välja uute kõlarite ja kõrvaklappide tooteseeria ULT POWER SOUND

Sony uus tooteseeria ULT POWER SOUND on mõeldud muusikasõpradele, kes oskavad hinnata võimsat heli. Eriliseks muudab selle seeria spetsiaalne ULT-nupp, mis tagab signatuurse helikvaliteedi. Seerias on kolm erinevat kõlarit ning üks kõrvaklapipaar.

ULT TOWER 10

See võimas muusikakeskus pakub sügava bassiga heli ja mitmeid eri funktsioone. Kõlaril on kaks režiimi madalate helide võimendamiseks ning sisseehitatud heliseadistused, mis optimeerivad helivälja ümbritseva müra tuvastamise teel. Spetsiaalsed režiimid 360° Party Sound ja 360° Party Light kannavad heli ruumi igasse nurka, luues tõelise festivali meeleolu.

Lisaks sellele saab TOWER 10 kõlariga ühendada kuni 100 kõlarit, et muusikat sünkroniseerida. Karaokerežiimi käivitades võid tunda end tõelise staarina, juhtmevaba mikrofon on kaasas. Ja kui soovid, saad kõlari ühendada teleriga ning TV Sound Booster funktsiooni abil selle heli võimendada.

ULT FIELD 7

ULT FIELD 7

See võimsa heliga kõlar on ka vee- ja tolmukindel, et saaksid muusikat kuulata ja pidutseda igasugustes ilmaoludes. FIELD 7 mudelil on samuti ULT-nupp, millest saab bassi võimsust erinevate režiimidega muuta ning helivälja vastavalt ümbritsevale keskkonnale automaatselt sobivaks optimeerida.

Kõlari aku peab vastu 30 tundi ning ainult 10 minutit kiirlaadimist annab mänguaega juurde kuni 3 tundi. Ja kuna kõlaril on ka mugav käepide, siis saab selle mugavalt ja muretult igale poole kaasa võtta.

Meeleoluvalgustus, karaokerežiim ja kitarriga ühendamise võimalus muudavad ULT FIELD 7 tõeliseks peokõlariks.

ULT FIELD 1

ULT FIELD 1

Mudel FIELD 1 on uutest kõlaritest kõige kompaktsem, kuid pakub sarnaselt teistele mahlaka bassiga heli. Tänu ULT-nupule saad ka siin vastavalt soovile bassi võimsust ise reguleerida.

Kasutuse muudab paindlikuks vee- ja tolmukindlus ning kuni 12 tundi kestev aku. Musta, valge, halli ja oranži värvi vahel valides saad kõlari oma stiiliga sobitada.

Kõlari võib pinnale asetada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt ja tänu sisseehitatud mikrofonile saab selle kaudu pidada käed-vabad telefonikõnesid.

ULT WEAR

ULT WEAR

ULT seeria üle pea käivad kõrvaklapid on seeriale omaselt erakordselt rikkaliku bassiga, mida saab reguleerida spetsiaalse nupu abil.

Kõrvaklappides on kasutusel Sony 1000X seerialt tuntud V1 protsessor, mis lisaks võimsale bassile pakub ka kristallselgeid detaile ja ülimalt efektiivset mürasummutust.

Kokkuklapitavaid kõrvaklappe on mugav kaasas kanda ning tänu mahukale akule saad muusikat kuulata kuni 30 tundi järjest. 10-minutiline laadimine annab kuni 5 tundi kasutusaega juurde.

Kõik ULT POWER SOUND seeria tooted on juba saadaval ka Sony Centeri salongides ning Miterassa e-poes.