Sony ULT WEAR kõrvaklapid panevad bassi mürtsuma

Kui oled üks neist, kes naudib võimast bassi ning ootab muusikast kogemust, justnagu viibiks otse kontserdimelu keskmes, siis uued Sony klapid on just sulle mõeldud.

ULT WEAR kõrvaklappide disainis on muu hulgas peetud silmas mugavust. Kõrvapealse osa pehmendused on valmistatud spetsiaalse protsessi abil, et nende välispind ei kortsuks, vaid püsiks siledana. Nii püsivad klapid tihedamalt ümber kõrvade ning tekitavad loomuliku mürasummutuse.

Muidugi on olemas ka aktiivne mürasummutus. Mõlema klapiosa juures on kaks mikrofoni, mis jälgivad pidevalt välise keskkonna mürataset ning summutavad seda vastavalt vajadusele.

Kogu süsteemi juhib Sony Integrated Processor V1, mis lisaks tavapärasele mürasummutusele võimaldab kasutada režiimi, kus muusika taustal on välised helid kuulda, kui soovid olla ümbritseva keskkonnaga paremini kontaktis. Automaatrežiimis reguleerivad klapid aga ise ümbritseva keskkonna müra taset ning lülitavad vastavalt asukohale seda sisse ja välja.

Sama protsessor aitab ka muusika kuulamise kogemusest maksimumi võtta. 40 mm elementide juures on suurt rõhku pööratud bassihelile ning antud võimalus kasutada neid kahes režiimis: nupp “ULT” lülitab sisse variandi, kus rõhutatud on sügav ja madalate sagedustega bassiheli (ULT1), samas võib kasutada eriti jõulist bassivarianti (ULT2).

ULT WEAR klappides kasutusel olev DSEE tehnoloogia taastab digitöötluse käigus kaduma läinud helinüansid, et lood kõlaksid täpselt nii, nagu nad kõlama on loodud. Tänu Sony 360 Spatial Sound võimekusele jälgivad klapid heliedastuse suunda ning pead liigutades muudavad seda vastavalt, muutes helikogemuse realistlikumaks.

Klappidel on ka hulk mugavusfunktsioone. Näiteks võttes klapid peast, läheb muusika automaatselt pausile, ning kui need uuesti pähe panna, jätkub lugu sealt, kus pooleli jäi. Kõrvaklapid saab ühendada korraga kahe erineva välise seadmega ning neid kiirelt vahetada. Sisseehitatud mikrofonid tagavad kristallselge heliga kõned.

ULT WEAR klapid paistavad muu hulgas silma väga vastupidava aku poolest. Ühe laadimiskorraga võib muusikat kuulata kuni 30 tundi järjest ning kõigest 10 minutit laadimist annab kasutusaega 5 tundi juurde.

Kõrvaklappidega lähemalt tutvumiseks külasta Sony Centeri kauplusi või e-poodi. Ostusoovi korral saad valida kolme värvitooni vahel: hall, must ja valge.