Sony valikust leiab projektoreid nii koju kui ka kontorisse

Projektorid on tuntust kogunud eelkõige kontorites kasutusel oleva tehnikavahendina, kuid aina enam leiavad need tee ka kodudesse. Sonyl on olemas mitmekülgne mudelivalik, mis katab nii kodu- kui ka kontorikasutajate vajadused.

Kodus kasutamiseks

Miterassa e-poest leiab kaks projektorit, mis mõeldud kodukasutusse ning pakuvad väga kvaliteetset pilti ja omadusi.

Soodsam neist tuleb koos laservalgusallikaga, mis annab edasi 2000-luumenilist heledustaset. 4K resolutsioonis pilt on kombineeritud uue 0,61-tollise SXRD-paneeliga, mis lisaks teravale pildile edastab täpselt ja kirkalt ka värvitoone. HDR-tugi võimaldab paremini esile tuua tekstuure ja kontrastust tasemel, mis varasemalt on kodukinoprojektoritele olnud keeruline.

Projektoris on kasutusel X1 Ultimate protsessor, mis tugineb Sony teleritest tuntud Bravia TV videotehnoloogiale. Selle abil saab kasutada täiustatud andmetöötlust, mis aitab täpsemalt eristada ja optimeerida üksikuid objekte ekraanil. Ideaalse värvigamma kuvamiseks on kasutusele võetud Triluminos PRO tehnoloogia – spetsiaalne algoritm kasutab värvide tuvastamiseks küllastuse, tooni ja heleduse andmeid ning oskab tänu sellele ka loomulikumalt kujutada detailide varjundeid.

Kodukinosüsteemi täiendamiseks on Sonyl pakkuda ka teine mudel, VPL-XW7000, mis suudab tekitada veelgi eredamat, 3200-luumenilist heledustaset. Ka selle mudeli juures kasutatakse SXRD-paneeli, X1 Ultimate protsessorit ning Sony pilditöötlustehnoloogiaid, mis ekraanil oleva tegevuse elama panevad.

Lisaks on sellel projektoril kasutusel Sony poolt välja töötatud Native 4K SXRD paneelitehnoloogia, kus tänu laia dünaamilise ulatusega optikale on võimalik veelgi suuremat heledust ja pilditeravust pakkuda.

Kontori tarbeks

Ka kontoris kasutamiseks leiab Sony valikust projektoreid igas hinnaklassis. 3LCD-tehnoloogial põhinevad laseprojektorid sisaldavad kõiki Sony uusimaid tehnoloogiad, mille abil saab kuvada selget ja külluslikku pilti.

Neis on kasutusele võetud Reality Creation süsteem, mis oskab tänu mustrite sobitamisele optimeerida madala resolutsiooniga pilte, vähendab digitaalset müra ning täiustab pildikvaliteeti nii, et kuvatav tekst ja diagrammid paistaksid selgete ning teravatena ka eredates oludes.

Kontorisse sobivaid laserprojektoreid on saadaval erineva heledustasemega, 5300 kuni 13000 luumenini. Kõigil neil on kasutusel ülimalt vastupidav valgusallikas, mis võimaldab kuni 20 000 tunni pikkust kasutust. Lisaks on olemas automaatne filtripuhastussüsteem, mis eemaldab tolmu iga 100 tunni järel ja tagab optimaalse jahutuse ning puhta õhu sissevoolu.

Parim viis kõigi mudelitega tutvumiseks ja nende võrdlemiseks on külastada Miterassa e-poodi.