Sony WH-CH720N kõrvaklappidega saad soodsalt tõelist mürasummutust nautida

Tavaliste kõrvaklappidega jääb alati mingi osa taustamürast kuuldavaks ning ennast täielikult muust maailmas välja lülitada pole võimalik. Sony uued ülepeakõrvaklapid aga just seda võimalust kasutajatele nüüd pakuvadki.

Mürasummutavaid kõrvaklappe leiab Sony valikust mitmeid ning aja jooksul on nad selle tehnoloogia suutnud tipptasemele viia. Ka uus WH-CH720N mudel on selle hea näide, sest kasutab nende teada-tuntud tehnoloogiat Dual Noise Sensor ning Sony V1 protsessorit. Need jälgivad klappidesse paigutatud mikrofonide abil pidevalt ümbritseva müra ja helide taset ning reguleerivad seda vajadusel nii, et midagi läbi ei kostuks.

Muidugi on võimalik soovi korral seadistada klapid ohutuse mõttes ka nii, et näiteks tänaval liigeldes oleks autode lähenemine ning inimeste jutuhääl kuulda. Selleks on olemas rakendus Sony Headphones Connect, kus saab mürasummutuse taset 20 tasemega skaalal ise reguleerida ning enda jaoks sobiv summutus valida. Samuti on võimalik kasutada eraldi funktsiooni, mille abil saab tuulemüra miinimumini viia.

Sony kõrvaklapid pakuvad lisaks väga heale helile ka selget ja täpset käedvaba kõnede tegemise võimalust. Spetsiaalselt kasutaja suu poole suunatud mikrofonid tagavad alati selge heli kuulajale ning sisseehitatud Google’i ja Alexa häälassistentide abil on kõnede tegemine ja vastuvõtmine lihtsamast lihtsam.

Tänu Fast Pair ja Swift Pair tehnoloogiatele saab kõrvaklapid nutitelefoni ja sülearvutiga ühendada kiirelt ning murevabalt. Kõrvaklapid võib ühendada kahe erineva Bluetooth-seadmega korraga ning vastavalt vajadusele kõne või muusika allikat vahetada.

WH-CH720N mürasummutavad kõrvaklapid on Sony valikus kõige kergemad – kaaluvad kõigest 192 grammi. Ovaalsed klapid asetuvad üle kõrvade ning püsivad mugavalt peas ka pikemat aega kandes. Tänu väga vastupidavale akule pole neid päeva jooksul peast vaja võttagi: ühe laadimisega kestavad kõrvaklapid kuni 35 tundi. Kui mürasummutus välja lülitada, pikeneb see aeg aga 50 tunnini.

Uus mudel on saadaval kolmes värvitoonis: valge, must ja sinine. Klappide kohta saad täpsemalt uurida Miterassa e-poest või Sony Centeri kauplustes.