Sony XR-65A95K 65-tolline teler pakub kõike, mida ühelt telerilt ootad

Tänu tihedale konkurentsile pole uue teleri valimine sugugi lihtne toiming. Kas võtta soodne ja anda mõnes kriteeriumis järele või valida kõige kallim ja minna kindla peale? Sony XR-65A95K pakub kuldset keskteed kõrge pildikvaliteedi, rikkalike omaduste ning hetkel ka väga hea hinna poolest.

2022. aasta mudelil on 65-tolline 4K resolutsiooniga OLED-ekraan. Tänu OLED-tehnoloogiale on ekraanil kuvatavad värvid elutruud ning sügavmustad toonid puhtad. Pildikvaliteeti tõstab veelgi Sony Cognitive Processor XR kiip, mis analüüsib ekraanil toimuvat ning toob esile just need alad, mida inimsilm vaatab. Protsessi käigus lisatakse fookuspunktidele ka sügavust, et edastatav pilt oleks võimalikult elutruu.

Sony XR-65A95K teleri helilahendus on unikaalne: kogu ekraanipind toimib kõlarina. Acoustic Surface Audio+ tehnoloogia tagab, et helid kostavad läbi ekraani selgelt ning ruumiliselt. Teleri külgedele paigutatud bassielemendid lisavad helile sügavust.

Sony XR-65A95K mudelilt leiad ka mitmeid nutikaid lisafunktsioone nagu ühele kaasaaegsele telerile kohane. Google TV rakenduse vahendusel saad vaadata kodumaiseid telekanaleid (Telia, Elisa, Go3, Viaplay, Apollo TV) või nautida Netflixi, Amazon Prime’i ja teiste voogedastusteenuste sisu.

Apple AirPlay ja Chromecasti abil saad oma nutiseadme ühendada kiirelt ja mugavalt teleriga. Soovi korral võid juhtnööre anda ja kanaleid vahetada ka häälkäskluste abil. Tänu Sony nutikale teleripuldile saad kõigi koduste seadmete juhtimise koondada ühe juhtpuldi alla.

Unikaalne toejala kujundus lubab teleri hõlpsalt paigutada igale pinnale. Jala saab paigutada nii teleri esiküljele kui ka tagumisele poolele, täpselt nii nagu sulle meeldib.

Teleri kvaliteeti kinnitavad ka mitmed testivõidud, näiteks portaalides What Hifi ja HDTVtest, ning disainiauhind Red Dot, mis pälviti 2022. aastal.

Hetkel on Sony Centeris ja e-poes käimas suur soodusmüük. Selle raames on võimalik ka XR-65A95K mudel soetada eriti hea hinnaga 2990 eurot ehk tavahinnast lausa 1000 eurot soodsamalt.