Sügisesed soodushinnad: Sony teleritel taaskord magusad allahindlused

Uue teleri soetamiseks pole kunagi halb aeg. Sügisesed sombused ilmad pole enam mägede taga, seega on ideaalne hetk omale tubasteks tegevusteks uus kaaslane välja valida. Õnneks on valik suur ning sealt leiab igaüks endale midagi.

Kvaliteetne teleripilt tänu Bravia XR tehnoloogiale

Paljudel soodushinnaga mudelitel on kasutusel Sony uusim Bravia XR tehnoloogia, mis telerivaatamise kogemuse uuele tasemele viib. Tegu on revolutsioonilise protsessoriga, mis suudab sisu edastada peaaegu elutruult. Selleks analüüsitakse pildi andmeid reaalajas ning tuuakse esile kõige olulisem. Näiteks kui kaadris on filmi peategelane, siis keskendub pilt temale ning lisab pildile sügavust, kontrasti ning värvitoone, et teda teistest enam esile tõsta.

Sony XR-75X92K

Samamoodi on Sony lähenenud helile: näiteks kui kaadris lendab lennuk üle inimeste peade, siis ka heli edastatakse selliselt, et tajud seda nii, nagu lendaks lennuk üle su pea. Kokkuvõttes aitab see tehnoloogia telesisu esitada nii ehtsalt, et jääb mulje, justkui viibiksid ise sündmuste keskel.

Kõigil Sony teleritel on ka sisse ehitatud Google TV tugi, mis võimaldab mõne nupuvajutusega vaadata oma lemmikstriiminguplatvormi sisu. Tänu sellele pääseb kiirelt ja mugavalt ligi ka kodumaistele TV-rakendustele nagu Telia, Elisa, Go3, Viaplay ja Apollo TV.

Osad mudelid pea poole soodsamad

Soodustused algavad 7 protsendist ning küünivad isegi 42 protsendini. Kõige suuremat soodustust pakuvad Sony 75-tollised XR-75X90K ja XR-75X92K mudelid. Tänu suurele soodustusele on võimalik kumbki mudel soetada tavahinnast üle 1000 euro soodsamalt.

Mõlemal on olemas juba eespool mainitud Bravia XR protsessor, lisaks sellele aitab parimat pildikvaliteeti tagada ka XR 4K pildiaparandustehnoloogia. Väliste nutiseadmetega ühendamist lihtsustab Apple AirPlay ja Google Chromecasti tugi ning Google’i häälassistent võimaldab kerge vaevaga YouTube’i sisu otsida.

Sony XR-65A80L

Pakkumiste seast leiab soodustusi ka juba 2023. aasta mudelitele. Näiteks on 55-tolline 4K mudel XR-55A80L saadaval 300 eurot soodsamalt. Kes aga soovib suuremat telerit, siis see saab 65-tollise ekraaniga XR-65A80L mudeli veelgi suurema allahindlusega – alghinnast tuleb maha 400 eurot.

Mõlema trumpideks on OLED-ekraan, mis kasutab Sony XR OLED Contrast Pro tehnoloogiat. See registreerib ekraani temperatuuri ning aitab seeläbi paremini ja täpsemalt taustavalgust juhtida.

Kasutusel on ka XR Clear Image tehnoloogia, mis vähendab pildimüra ning minimeerib ka hägusust. XR Triluminous Pro tugi tagab aga loomulikud toonid iga pisemagi detaili puhul.

Kokku on valikus enam kui 40 erinevat telerimudelit. Valida saab nii suuruse kui ka hinna järgi, kuid kõigi mudelite ühiseks jooneks on otse loomulikult Sony kvaliteet.

Soodsate hindadega telerite pakkumised ei kesta kaua. Kampaania saab läbi 17. septembril, seega tasub kiirustada ning oma valik kohe ära teha. Kõigi mudelitega saad lähemalt tutvust teha kampaanialehel.