Suur valik Sony tooteid on Miterassa 25. sünnipäeva puhul saadaval väga heade hindadega

Miterassa e-pood tähistab käesoleval aastal oma 25. sünnipäeva ning sel puhul leiab sealt palju magusaid pakkumisi. Sony tootevalik on samuti suures mahus esindatud. Toomegi nende seast välja mõned, mida tasub uudistama minna.

Valikust leiab näiteks mitu paari erinevaid kõrvasiseseid mürasummutavaid klappe.

Soodsama otsa WF-C500 mudeli saab praeguse sooduspakkumise ajal kätte kõigest 60 euro eest ehk tavahinnast 30 protsenti soodsamalt. Need kõrvaklapid on, muuseas, pälvinud kiidusõnu tehnoloogiaportaali What HiFi? testis just tugeva tulemuse eest soodsas hinnaklassis. Need ergonoomilise kujuga kõrvaklapid on mugavad ka pikemat aega kandes ning heli seadistamiseks saab kasutada võimekat rakendust Sony Headphones Connect.

Kes tahab kvaliteeti juurde ning lisaks ka esmaklassilist mürasummutust, võiks üle vaadata Sony WF-1000XM4 kõrvasisesed klapid. Ka see mudel on pälvinud What Hi-FI? portaali ning rea teiste asjatundjate tunnustusi.

WF-1000XM4 klapid hiilgavad täpse ning tasakaalus heliga. Aku kestuseks on kuni 12 tundi, millele laadimiskarp lisab veel kuni 24 tundi. Juhtimine käib puutetundlikult kõrvaklappide pealt ning kasutada saab Google’i häälassistenti käed vabaks juhtimiseks.

Võrreldes 280-eurose tavahinnaga on WF-1000XM4 kõrvaklappidel hetkel 30-protsendiline hinnasoodustus, seega jääb soetushind alla 200 euro.

Peale klappide on hea hinnaga saadaval ka SRS-X300 kaasaskantav Bluetooth-ühendusega kõlar. Mitmes värvitoonis pakutav kompaktne kõlar sobib hästi nii kaasa võtmiseks kui kodus kasutamiseks. Aku kestab 24 tundi ning turvatunnet tõstab IP67 taseme põrutus-, tolmu- ja veekindlus.

Kui muidu tuleks selle kõlari eest välja käia 200 eurot, siis hetkel saab selle kätte täishinnast lausa 60 eurot odavamalt.

Sünnipäeva soodusmüügis on ka suur valik Sony telereid. Siin tasub pilgud kindlasti pöörata premium-klassi mudelite poole, millel kõigil on vähemalt 25-protsendiline soodustus. Näiteks Sony XR-65A90J mudel, millel 4K resolutsiooniga OLED-ekraan, on 3400-eurose tavahinna asemel saadaval 2400 euroga.

Sellelt mudelilt leiab Cognitive Processor XR kiibi, mis teeb liikuva pildi sujuvamaks, võimendab kontrastust ning pakub veelgi sügavamaid värvitoone. Muidugi kuvatakse tänu OLED-tehnoloogiale ka mustad toonid süsimustadena.

Mugava lisana tuleb teler koos Google TV operatsiooniga, mis teeb sisu otsimise lihtsaks ning toob koju kätte tuntud striimingplatvormid, nagu näiteks Netflix, YouTube ja Amazon Prime.